live
Новини » Політика 335

Рада провалила рейтингове голосування за проект закону щодо ДБР – розгляд перенесли

Народні депутати провалили рейтингове голосування щодо законопроекту, який вдосконалює роботу Державного бюро розслідувань.

Під час рейтингового голосування під час ранкового засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань № 5395-д підтримав лише 181 обранець.

Голова ВРУ Андрій Парубій зауважив, що не слід ставити ухвалення цього документу під ризик, а тому його розгляд, з огляду на прохання представників профільного комітету, перенесли на четвер.

Як повідомляли, народні депутати підтримали проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань у першому читанні у травні торік. Раніше керівник ДБР Роман Труба закликав обранців підтримати законопроект, щоб можна було здійснити повноцінний запуск Державного бюро розслідувань, зокрема, запровадивши посади оперативних працівників та виправивши технічні помилки законотворців.

Нагадаємо, 14 травня ВРУ розблокувала підписання закону про забезпечення функціонування української мови як державної. Голова ВРУ Андрій Парубій невідкладно його підписав.

Народні депутати також розблокували підписання закону, який запроваджує кримінальну відповідальність за порушення стандартів під час закупівель для ЗСУ або інших військових формувань.

Loading...
Loading...
Loading...