Новини » Світ 14 травня, 2019, 17:01
Путін затвердив нову доктрину енергетичної безпеки Росії
Президент Росії Володимир Путін. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Президент Росії Володимир Путін. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про затвердження нової доктрини енергетичної безпеки РФ.

Про це повідомляє російський Комерсанть.

Відповідний документ опублікований на порталі нормативних правових актів. Доктрина є стратегією планування у сфері забезпечення національной безпеки.

У 20-сторінковому документі зазначено, що стратегічним завданням технологічної незалежності російського ПЕК стало імпортозаміщення, зокрема – локалізація виробництва іноземного обладнання або створення його вітчизняних аналогів, і розвиток внутрішнього ринку скрапленого природного газу (СПГ).

Крім того, у доктрині зазначено, що іноземні обмеження щодо РФ заважають участі країни в міжнародній енергобезпеці. Також в документі конкретизуються положення економічної безпеки країни до 2030 року, стратегії науково-технологічного розвитку, основ державної політики в промбезпеки до 2025 року.

Попередня доктрина енергетичної безпеки Росії була затверджена президентом 29 листопада 2012 року. У 2017 році Путін доручив внести зміни в доктрину з урахуванням можливих загроз енергетичної безпеки країни, пов’язаних з розвитком виробництва СПГ. У червні 2018 року було вироблено рекомендації щодо коригування та доповнення її положень.

Читайте також: Путін підписав закон про ізоляцію Рунета – російського сегмента Інтернету

Підготував для IA ZIK Богдан Бацвін

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-24 12:32 :29