Новини » Політика 14 травня, 2019, 16:07
Політичний старт команди Святослава Вакарчука поки так і не відбувся, – Юрчишин
ZIK
ZIK

Ярослав Юрчишин розповів, що, попри різні чутки, поки що Святослав Вакарчук не робив йому жодних політичних пропозицій, з огляду на те, що старт політичної діяльності його команди так і не відбувся. Втім, він висловив переконання, що відповіді на питання про участь Вакарчука у виборах та склад його команди будуть озвучені вже найближчим часом.

Про це екс-виконавчий директор Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин розповів в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Деякі вітчизняні ЗМІ повідомляли, що політична сила Святослава Вакарчука отримає назву «Голос». Втім, Юрчишин підкреслив, що оскільки не було старту виборчої кампанії Вакарчука, він не може ні підтвердити, ні спростувати цю назву.

«Поки що такої політичної сили не існує, тому я не можу це прокоментувати. Чи спілкуюсь я зі Святославом Вакарчуком? Ми спілкуємось ще з моменту спільної боротьби за впровадження Вищого антикорупційного суду. З того часу ми спілкуємося про політику», – розповідає екс-виконавчий директор TIU.

Однак, зізнається він, зважаючи на те, що політичний старт команди Святослава Вакарчука поки так і не відбувся, йому поки що не надходили жодні пропозиції від лідера «Океану Ельзи».

«Саме Святослав Вакарчук є першоджерелом усіх інформацій, які стосуються його самого та його політичного напрямку. Дуже сподіваюсь, що найближчим часом ці відповіді будуть офіційними, а не з телеграм-каналів», – підкреслив Ярослав Юрчишин.

Крім того, відповідаючи на питання, чи піде Вакарчук до парламенту особисто, чи буде лише ідейним натхненником політсили, він зазначив, що на це питання може дати відповідь лише сам Святослав.

«Якщо слідувати тим тезам, які він попередньо висвітлював, для їх втілення необхідна особиста участь. Яке рішення ухвалить Святослав, думаю, ми всі дізнаємось найближчим часом», – певен громадський діяч.

Також він відповів на запитання, чи особисто бачить себе у великій політиці та Верховній Раді України наступного скликання.

«Я себе бачу будь-де, де я буду корисним для процесу реформування України. Якщо для цього потрібно потрапити у парламент, де я буду зі спільною хорошою політичною силою, яка базуватиметься на проукраїнській, проєвропейській основі, тоді це можливо», – резюмував Юрчишин.

Нагадаємо, низка ЗМІ повідомляли про те, що музикант і громадський діяч Святослав Вакарчук має намір взяти участь у майбутніх парламентських виборах і активно готується до них.

Як зазначалося, до найближчого політичного оточення Вакарчука входять екс-заступниця міністра економіки Юлія Клименко, колишній виконавчий директор антикорупційної організації Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин і експерт зі зв’язків стратегічної групи радників при Кабінеті міністрів Ярослав Железняк. 

Читайте більше новин на тему: Святослав Вакарчук

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 16:06 :51