Новини » Політика 14 травня, 2019, 20:35
Політичні «розбірки»: нардеп вважає, що недовіра голові КСУ не стане на перешкоді інавгурації

Ситуація із висловленням недовіри голові КСУ пов’язана з тим, що відбуваються «політичні розбірки», а не з намаганням перешкодити інавгурації новообраного Президента України.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Народного фронту») Ігор Гузь.

Коментуючи інформацію щодо висловлення недовіри та імовірної відставки чинного голови КСУ Станіслава Шевчука, та як це може вплинути на інавгурацію новообраного Президента України (нагадаємо, саме голова КСУ здійснює приведення до присяги новообраного Президента під час інавгурації), нардеп від БПП Геннадій Ткачук зауважив, що в разі відсутності голови КСУ під час інавгурації має бути його заступник.

Нардеп Ігор Гузь звернув увагу на те, що йдеться лише про висловлення недовіри, а юридично це не є відсторонення.

«Це дали сигнал, щоб він сам пішов із займаної посади. Можливо, завтра чи післязавтра вони його відсторонять за процедурою, але, я погоджуюсь з колегою, це не буде впливати жодним чином. Якщо там (під час інавгурації, – ред.) не буде присутній безпосередньо керівник КСУ, буде представник», – заявив Ігор Гузь.

На його думку, ситуація із висловленням недовіри голові КСУ пов’язана з тим, що відбуваються «політичні розбірки» між прихильниками у КСУ чинного Президента України і спробами новообраного Президента та його команди впливати на певні питання.

«Там багато підводних течій, але це не бажання зашкодити інавгурації», – переконаний Ігор Гузь.

Нагадаємо, на спеціальному засіданні Конституційного Суду, на якому представники структури розглядали висновок Постійної комісії з питань регламенту та етики, більшість суддів проголосувала за висловлення недовіри чинному голові КСУ Станіславу Шевчуку.

 

Читайте більше новин на тему: Інавгурація Зеленського

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 11:47 :33