live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Побитий у Черкасах журналіст десять днів не виходить з коми

Позитивних новин про стан здоров’я та розслідуванні замаху на вбивство черкаського журналіста Вадима Комарова, який вже 10-й день лежить у реанімації в стані коми, немає.

Про це повідомив голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко, посилаючись на слова секретаря НСЖУ Валерія Макеєва, який знаходиться на прямому контакті з сім’єю журналіста і з черкаської поліцією, – передає Інформатор.

За його словами, Вадим Комаров все ще знаходиться в черкаській міській лікарні швидкої допомоги в стані клінічної коми, тобто без свідомості. У журналіста проломлений череп після 3-х ударів по голові, за попередньою версією, скоєних арматурою.

«На даний момент проведена одна оперативна операція видалили дві гематоми мозку. У той же час, лікарі відмовляються робити прогнози щодо перспектив одужання журналіста. Рідні щодня відвідують Вадима і це, на жаль, не можна назвати спілкуванням «, – написав Томіленко у вівторок, 14 травня.

Глава НСЖУ зазначив, все ще залишається гострою потреба в коштах на оперативну терапію і на лікування. Зараз витрати на ліки складають приблизно по 3 тисячі гривень в день.

Друзі журналіста обговорюють питання про притягнення до лікування ізраїльських лікарів, які спеціалізуються на реабілітації хворих у важкому стані, проте грошей у рідних на це немає. «Картка Комарова Вадима Едуардовича в Приватбанку – 5168 7555 2672 1028 (у рідних є доступ до рахунку). Кожен день – це плюс один день. Це перемога», – пише Томіленко.

Нагадаємо, про те, в Черкасах побили журналіста-розслідувача Вадима Комарова стало відомо 4 травня. Після нападу його відвезли в реанімації третьої міської лікарні у важкому стані.Loading...
Loading...
Loading...