Новини » Регіони 14 травня, 2019, 12:47
Обвалився водоспад «Дівочі сльози» на Прикарпатті
Фото із соцмереж
Фото із соцмереж

На Тернопільщині вже не побачити відомий водоспад «Дівочі сльози». Обвалився основний карниз, із якого стікала вода. Завдяки йому водоспад і отримав свою символічну назву.

Інформацію про те, що туристична перлина тепер виглядає по-іншому, розмістив на своїй сторінці у Facebook Володимир Безгачнюк.

«На жаль, сумна новина. Перлини Придністров’я – водоспаду «Дівочі сльози» у його первісному вигляді більше немає. Скеля, з котрої тисячоліттями стікала краплями вода, повністю обвалилася і опинилась в Дністрі. У природи свої норови і закони», – написав він і виставив фото.

За розташуванням водоспад належить до Івано-Франківщини, міститься на околиці села Ісаків Тлумацького району. Туристична перлина також є однією з найпопулярніших у маршрутах тернопільських мандрівників. Водоспад можна побачити над Дністром з боку села Монастирок Тернопільської області.

Мандрівник Роман Задорожний ініціював у соцмережі флешмоб із хештегом «#побачиТИ!». Тернополянин закликає всіх більше подорожувати та встигнути побачити природні дива, поки вони ще не зникли.

Так водоспад виглядав раніше
Так водоспад виглядав раніше

«Десь таким хештегом, як зверху, хочеться спонукати нас всіх їхати і бачиТИ. Насправді, мій улюблений травертиновий масив. Було зрозуміло, що рано чи пізно його не стане і вага та природні процеси візьмуть своє.

Але не думалось, що це буде десь за мого свідомого життя», – написав мандрівник.

Фото із соцмереж
Фото із соцмереж
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 07:16 :38