Новини » Суспільство 14 травня, 2019, 17:57
Небайдужих закликають допомогти коштами на лікування 11-річної Дарини Макогоненко

У 11-річної львів’янки Дарини Макогоненко діагностували важку форму апластичної анемії. Маленька дівчинка уже перенесла важке і довготривале лікування – вливання тромбоконцентрату, однак це не дало помітних результатів. Відтак, аби вилікувати хворобу, дівчинці потрібно зробити коштовну операцію за кордоном.

З цієї проблемою до ZIK звернулися волонтери, знайомі із родиною дівчинки.

За витягом з історії хвороби Дарини Макогоненко, який надав «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр», дівчинка хворіє з листопада минулого року.

<nbsp;>
<nbsp;>

Як повідомила мама дівчинки, після періодичного вливання тромбоконцентрату у Даринки неодноразово падав цукор, через що вона почувалася кволою та знесиленою. Зараз переливання крові їй роблять щотижня, аби бодай трохи продовжити життя, яке під загрозою.

Відтак 11-річній дівчинці потрібна термінова трансплантація кісткового мозку. В Україні серед рідних ніхто з донорів не підійшов, тому провести таку операцію можуть лише за кордоном, в Італії.

Для сім’ї маленької Даринки ціна операції – 158 тисяч євро – непосильна сума, оскільки мама дівчинка сама виховує трьох дітей, її чоловік помер.

Реквізити для допомоги: номер картки мами Дарини Іванна Макогоненко – 5168742724299718.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 13:54 :55