Новини » Спорт 14 травня, 2019, 9:40
На ЧС-2019 з хокею канадці вирвали перемогу у словаків за секунду до кінця гри
iihf.com
iihf.com

У словацьких містах Братислава та Кошице, де триває 83-й чемпіонат світу з хокею у понеділок, 13 травня, було зіграно перші чотири поєдинки третього туру групового етапу змагань.

У вечірньому матчі групи «А» господарі світової першості словаки з рахунком 5:6 (2:2, 2:3, 1:1) поступилися збірній Канади. Зазначимо, що хокеїсти Країни кленового листя переможну шайбу закинули за секунду до фінальної сирени, реалізувавши чисельну перевагу.

Нагадаємо, у першій грі вчорашнього дня в групі «А» збірна США у овер-таймі з рахунком 3:2 (2:1, 0:1, 0:0, 1:0) взяла гору в овертаймі над командою Фінляндії.

Водночас у групі «В» спочатку збірна Росії обіграла в основний ігровий час команду Чехії – 3:0 (1:0, 1:0, 1:0), а пізно ввечері Норвегії безнайменших шансів на позитивний для себе результат програла чинним володарям титулу, хокеїстам із Швеції – 1:9 (0:3, 0:5, 1:1).

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки ЧС-2019 з хокею"

Поточне турнірне становище у групах:

група «А»: Фінляндія – 7 очок (3 зіграних матчі), Канада – 6 (3), Німеччина – 6 (2), США – 5 (3), Словаччина – 3 (3), Данія – 2 (2), Франція – 1 (2), Велика Британія – 0 (2);

група «В»: Росія – 9 очок (3), Чехія – 6 (3), Швейцарія – 6 (2), Швеція – 6 (3), Латвія – 3 (2), Норвегія – 0 (3), Австрія – 0 (2), Італія – ​​0 (2).

Додамо, що сьогодні, 14 травня, зустрінуться Велика Британія і Данія (початок – о 17:15), Італія та Латвія (17:15), Німеччина і Франція (21:15), Швейцарія та Австрія (21:25).

Нагадаємо, груповий етап світової першості пройде до 21 травня, чвертьфінали відбудуться 23 травня, півфінали – 25 травня. Матч за третє місце і фінал чемпіонату світу-2019 буде зіграно у неділю, 26 травня.

2019-06-17 20:27 :03