Новини » Регіони 14 травня, 2019, 12:46
На Буковині фірма, яку підозрюють у махінаціях, проведе реконструкцію школи

У Чернівецькій області реконструкцію Великокучурівської школи за 7,1 млн грн проведе приватне підприємство, яке підозрюють у розпилі торгів з пов’язаною компанією.

Про це повідомляє сайт «Наші гроші. Львів».

За результатами проведених торгів, Великокучурівська сільська рада підписала договір з приватним підприємством «НВФ Капітал» на реконструкцію школи. Сума договору становить 7,14 млн грн.

Технічним завданням передбачається, що фірма-переможець проведе реконструкцію школи у селі Тисовець (Сторожинецький район). Підрядник добудує другий поверх, а також замінить вікна та двері, проведе нову систему опалення та вентиляції, добудує туалети, котельню.

Окрім переможця участь у торгах взяло ще три фірми: ТОВ «Захбудком», ПП «ЮС-Будінвест» і ТОВ «Дор буд інвест СВ». Пропозиції перших двох фірм були на 835 та 220 тис. грн відповідно дешевшими. Однак тендерний комітет відхилив компанії через відсутність гарантійних листів та дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки.

Приватне підприємство «Науково виробнича фірма Капітал» зареєстроване у селі Волока Глибоцького району, а його власником є житель Тисовця Микола Костиняк.

ПП «НВФ Капітал» неодноразово фігурувало у матеріалах «НГ. Львів». Раніше ця фірма розігрувала торги із ТОВ «Професіонал плюс». Остання належить Сергію Тимчуку, колишньому співвласникові «Капіталу». Також, як повідомляє «Центр громадського моніторингу та досліджень», ці фірми користувались одним телефоном та мають спільних працівників. Загалом ці компанії «розпиляли» майже 44 млн грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 21:19 :24