Новини » Політика

Луценко вважає, що Йованович необ’єктивно оцінювала роботу українських правоохоронців

Генеральний прокурор Юрій Луценко вважає, що посол США в Україні Марі Йованович протягом своєї каденції необ’єктивно оцінювала роботу українських правоохоронних органів.

Про це Луценко сказав під час брифінгу у вівторок, – повідомляє Українська правда.

«На жаль, так сталося, що посол США, тепер уже колишній посол (за повідомленнями ЗМІ, Йованович у травні має залишити посаду – ред), не завжди доносив об’єктивну інформацію про ситуацію в нашій країні, зокрема, стосовно правоохоронних органів», – зазначив генпрокурор.

На його думку, «посол була надто суб’єктивною в розділенні на своїх і чужих». Зокрема, вона нібито мала «фаворитів посольства, які були завжди праві» та «поганих» осіб.

До «фаворитів посольства», за словами Луценка, Йованович відносила, зокрема, народного депутата Сергія Лещенка та директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

Водночас, генпрокурор наголосив, що не вважає НАБУ, яке підтримувала посол США, ефективним слідчим органом.

«Єдиним аргументом може бути лише результат. Якщо в ГПУ і наших колег 2800 вироків по корупції категорії «Б», а в НАБУ – 0 вироків категорії «А» за три роки, якщо в нас 112 млрд гривень повернутих коштів, а в НАБУ півмільярда за три роки, мені здається це аргумент того, що хтось працює ефективно, а хтось близький до діагнозу імпотенції», – вкотре нагадав Луценко про успіхи підконтрольного йому відомства.

При цьому генпрокурор сказав, що хотів використати власне знайомство з адвокатом Дональда Трампа Рудольфом Джуліані для того, «щоб у президента США був стабільний канал інформації про Україну».

Луценко заперечує, що спілкувався з Джуліані для того, щоб заручитись підтримкою США і втриматись на посаді.

Генпрокурор також додав, що вважає важливим для України візит Джуліані, скасований через причетність нардепа Лещенка до команди новообранного президента Володимира Зеленського.

Нагадаємо, Генпрокурор Юрій Луценко заявляє, що нардепу Сергію Лещенку можуть оголосити про підозру за розголошення даних досудового слідства в його публікації про так звану чорну касу Януковича.

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані раптово скасував свій візит до України для зустрічі з Володимиром Зеленським. Свій вчинок він пояснив тим, що у команді новообраного президента є «ворог Трампа». Ним виявився нардеп, який прийшов у політику з журналістики – Сергій Лещенко.Loading...