Новини » Політика

Купрій: У четвер ВРУ не набере голосів для голосування про дату інавгурації

Для призначення дня інавгурації у парламенті зареєстровано безліч проектів. Втім, без згоди Володимира Зеленського, вони не мають значення. Майбутній президент наполянає на 19-му травня. А крайньою датою інавгурації, після якої Зеленський ще зможе розпустити парламент, є 26-те травня.

Про це в програмі «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат Віталій Купрій.

«Потрібно формувати депутатську групу, з повноцінними правами, для того, щоб відстоювати інтереси і законопроекти президента, коли він приступить до повноважень. Однак ще невідомо, якою буде реакція Зеленського, адже він хоче перезавантажити парламент», — говорить нардеп.

Віталій Купрій наголосив: якщо в чинному парламенті сформується нова коаліція, то не буде підстав для розпуску.

«За моїми підрахунками, щодня 50 мільйонів доларів розкрадається через різні корупційні схеми: контрабанду, офшори, тіньовий бізнес, відкати на тендерах. Поки продовжує працювати уряд Гройсмана, парламент знущається над людьми», — прокоментував нардеп.

Віталій Купрій переконаний, що у четвер ВРУ не проголосує за дату інавгурації президента.

«Зеленський сказав, що вимагає від ВРУ голосування за призначення інавгурації. Не буде голосування. Що далі? Треба, щоб народні депутати були більш рішучими. Ми, тобто я, пані Савченко, і ще кілька депутатів допомагаємо пану Зеленському якнайшвидше приступити до повноважень», — говорить нардеп.

Кожного дня для країни є корупційні загрози, тому часу втрачати — не можна, зазначив Віталій Купрій.

«Політики заводять рака за камінь. Нардепи планують постійно реєструвати проекти постанов, відтягувати, а в четвер винести питання у залу. Як ви думаєте, після заяви пана Бурбака про те, що 19 травня — день репресій, хтось буде голосувати за інавгурацію? Ніхто. Просто не набереться голосів», — зазначив нардеп.

Дата інавгурації, попри численні пропозиції парламентарів, має бути погодженою із Володимиром Зеленським. Тільки після такого компромісу можна буде приступити до процесу.

«Я зареєстрував ще одну постанову – про інавгурацію 26 травня. Адже це крайній термін, коли Володимир Зеленський зможе розпустити парламент», — сказав нардеп.

Нагадаємо, Віталій Купрій розповів про те, як вимагав у Андрія Парубія документи щодо парламентської коаліції.

Loading...