live
Новини » Київ Читать эту новость на русском

Кличко: В Києві з`явився перший у Європі Uber Shuttle, що спростить пересування столицею

Мер Києва Віталій Кличко

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у презентації проекту Uber Shuttle, що днями стартує у столиці.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Сьогодні Київ ще раз продемонстрував, що запроваджує глобальні інноваційні рішення. Українська столиця була обрана першим європейським містом для втілення сервісу Uber Shuttle. Ми сподіваємося, що ця послуга стане для киян безпечною, надійною та доступною альтернативою приватним перевізникам», – сказав Кличко.

Він зазначив, що поява нового гравця на ринку перевезень створює конкурентні умови на ньому. Мер висловив сподівання, що запуск сервісу Uber Shuttle стане сигналом для перевізників, що якість надання послуг маршрутних перевезень необхідно підвищувати.

«Створення комфортної і безпечної транспортної системи – один з пріоритетів для міської влади. За кілька минулих років столиця закупила 121 новий тролебус, 63 трамваї, 100 нових автобусів», – підкреслив столичний міський голова.

Втім, наголосив він, цього недостатньо, тому міська влада Києва продовжує працювати над оновленням громадського транспорту.

«Я дуже гордий, що цей проект першим у Європі ми запускаємо сьогодні саме в Києві», – відзначив генеральний регіональний менеджер Uber у країнах Північної та Східної Європи Джеймі Хейвуд.

Участь в презентації Uber Shuttle також взяли міністр інфраструктури Володимир Омелян та  в. о. заступника глави Посольства США в Україні Джозеф Пеннінгтон.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко взяв участь у дискусії «Зовнішньоекономічний портал Баварія – Україна», де разом з міністром транспорту та інфраструктури Німеччини Андреасом Шоєром та прем’єр-міністром Баварії Маркусом Зьодером обговорив перспективи співпраці.Loading...
Loading...
Loading...