live
Новини » Події 104 Читать эту новость на русском

Інформація про загибель коней на державних заводах не відповідає дійсності

Інформація про загибель коней на державних заводах не відповідає дійсності
загрузка...
загрузка...

Інформація про те, що на двох кінних заводах від нестачі кормів гинуть коні, зокрема на Дніпропетровському кінному заводі, не відповідає дійсності.

Про це повідомив в.о. директора ДП «Конярство України» Олександр Войний, передає «Голос-інфо».

«Держветслужба разом із Держспоживслужбою провели 6 травня перевірку на Дніпропетровському кінному заводі – порушень чи проблем не було встановлено», – підкреслив Войний.

Він зазначив, що хоч підприємство і є державним, але фінансування з бюджету не отримує. За його словами, багато перешкод нормальній діяльності підприємства виникає через бюрократію – земельні відділи на місцях, міські та селищні ради, працівників Держгеокадастру та інших чиновників.

«Насправді, показали коней, які були не дуже доглянуті після зими. Також вони були дуже старі і виснажені лошатами – нічого надзвичайного, так буває. Коні, як і люди, можуть старіти і навіть помирати від віку. Але це не означає, що за ними погано доглядають» – додав Олександр Войний.

Метою цієї інформаційної атаки, на його думку, є отримати в користування земельний ресурс, який належить державі та використовується державним підприємством «Конярство України».

Loading...
Loading...
Loading...