Новини » Події Читать эту новость на русском

Імперська дуга замкнулась: в окупованому Криму ставлять пам’ятник коханцю цариці Катерини

Григорій Потьомкін. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Чиновників російського уряду попросили скинутися на установку пам’ятника князю Потьомкіну в окупованому Росією Севастополі.

Як пише РБК, з таким проханням зверталися комуністи, в результаті в уряді зібрали 2,7 млн ​​руб.

Як зазначає видання, ініціатори встановлення пам’ятника виходять з передбачуваної суми витрат на установку монумента 25-30 млн руб. Найбільше грошей – 20 млн руб. – планувалося витратити на постамент.

На цей час готовий тільки сам пам’ятник, його відливання обійшлося у 6 млн руб.

Інформацію про встановлення в окупованому Криму пам’ятника Потьомкіну прокоментувала відома українська журналістка, головний редактор газети «День» Лариса Івшина.

«Імперська дуга замкнулась... Комуністи починали з розстрілу царської сім’ї, а закінчують встановленням пам’ятника коханцю цариці Катерини (раніше відомому на Запорожжі як Грицько Нечеса). На « Дожде», який я дивлюсь часом, журналістка Монгайт, родом, здається, з Одеси, говорить з депутатом Думи на прізвище Ющенко про чергову пафосну ідею зібрати кошти на пам’ятник «великому князю» Григорію Потьомкіну в... нашому Севастополі. За приєднання «Малоросії»... Це ще не все. Автор ідеї – комуніст Зюганов», – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Читайте більше новин на тему: окупований Крим

Loading...