Новини » Політика 694 Читать эту новость на русском

Гриценко «пожертвував» Апаршиним під час єдиної зустрічі з Зеленським

ZIK

На єдиній зустрічі зі Володимиром Зеленським я запропонував йому список кандидатів на ключові посади, і він вибрав із нього Івана Апаршина.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

На запитання про те, чому політик відрядив свого друга Івана Апаршина до команди Зеленського, пан Гриценко розповів, що на єдиній зустрічі з кандидатом у президенти показав йому свій список кандидатів на ключові посади, щоб допомогти йому з кадрами у разі обрання.

«Я розумів, що в нього є реальний шанс перемогти і так само, що в нього нема кадрового потенціалу для того, щоб перекрити ключові напрями. І я абсолютно прозоро й чесно запропонував п’ятірку кандидатів, яких у разі обрання призначив би на посади міністра оборони, голови СБУ, міністра закордонних справ, голови НБУ», – зазначив Гриценко.

За його словами, Зеленський запросив одного з кандидатів Івана Апаршина для того, щоб той консультував його у сфері безпеки й оборони. Він додав, що в таких складних умовах це важливо, незалежно від того, чи були вони конкурентами.

«Успіх Зеленського – це наш спільний успіх. Якщо Апаршин може допомогти чи хтось інший, то нехай допоможе», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, новообраний Президент Володимир Зеленський після інавгурації планує переглянути кадрові призначення Петра Порошенка, здійснені в останні тижні.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...