live
Новини » Політика 3691 Читать эту новость на русском

Гриценко повідомив, за яких умов об’єднається зі «Слугою народу»

ZIK
загрузка...
загрузка...

«Слуга народу» точно пройде до парламенту – 73% підтримки на президентських виборах все ж конвертуються, хоч і меншим числом, на парламентських.

Це зауважив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

Глядач програми запитав, чи не боїться Анатолій Гриценко конкуренції у вигляді багатьох нових політичних сил, які планують балотуватися до парламенту. А також поцікавився, з ким готова співпрацювати і будувати коаліцію «Громадянська позиція» в разі проходження до парламенту.

«Я думаю, що «Слуга народу» точно пройде до парламенту, оскільки це партія, якої ще не бачили. Уособленням цієї сили є Володимир Зеленський, а тому чи будуть строкові, чи дострокові вибори – 73% підтримки на президентських виборах все ж конвертуються, хоч і меншим числом, на парламентських», – вважає пан Гриценко.

Лідер політичної сили підтвердив, що до парламенту можуть пройти багато нових партій і політиків. А відтак, із ким із них співпрацювати, можна буде вирішити тільки після розуміння їхньої позиції.

«Перший фактор, який вплине на можливе утворення коаліції чи перехід в опозицію, – це власне сам склад парламенту. Другий фактор – як діятиме новобрана президентська команда. Якщо вона буде приймати непопулістичні рішення в інтересах країни, якщо не змінить проєвропейський вектор держави, тоді абсолютно можливе створення коаліції зі «Слугою народу» та іншими політичними силами», – зауважив Анатолій Гриценко.

Як повідомляли, перший заступник голови Комітету з питань регламенту та організації роботи ВР Павло Пинзеник зазначав, що завтра, 15 травня, комітет збереться на планове засідання, де розглядатимуть усі подані альтернативні постанови щодо призначення терміну інавгурації Володимира Зеленського.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...