Новини » Політика 14 травня, 2019, 2:40
Доплати депутатам від лідера «Волі народу»: Шахов відповів на запитання про скандал
ZIK
ZIK

Я хотів би доплачувати кожному депутату, щоб вони приходили і голосували на користь українського народу, але це – чиста брехня!

Це заявив народний депутат України Сергій Шахов у ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

Передусім, політик спробував пояснити, за яким принципом зібрана фракція «Воля народу».

«Я не хотів іти в жодну фракцію та групу. Але коли депутат не має можливості вийти до трибуни, а таких мажоритарних депутатів є 49, незважаючи на те, що їх дійсно люблять люди, доводиться вступати в об’єднання», – визнав Сергій Шахов.

Натомість ведуча програми зауважила, що часто групу «Воля народу» та «Відродження» використовували в тих чи інших голосуваннях: «Дружина одного із депутатів, який перебуває в процесі розлучення, повідомила, що лідер фракції Ярослав Москаленко доплачує своїм депутатам 20 тисяч доларів щомісяця. Чи це дійсно так? Адже дружина показала навіть довідки із Верховної Ради про виплату таких грошей».

«Я хотів би доплачувати кожному депутату, щоб вони приходили і голосували на користь українського народу, якщо б це було можливо згідно із законом. Але насправді такого немає, і це чиста брехня. Мені особисто ніхто нічого не платить, але я обов’язково з’ясую у Москаленка, кому і що він платить.

Можливо, мені не пропонували через те, що я принципова і забезпечена людина, оскільки прийшов із малого та середнього бізнесу, виступаю проти олігархів, але за багатих людей в нашій державі», – прокоментував Сергій Шахов.

Нагадаємо, раніше у Youtube опублікували відео, де розповідається про особисте життя одного із депутатів групи «Воля народу», і де колишня дружина зізнається, що чоловік отримував значні доплати від лідера фракції Ярослава Москаленка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 13:36 :23