Новини » Політика 1566 Читать эту новость на русском

Чумак обіцяв подати в ДБР заяву на Луценка

ZIK

Народний депутат України та заступник голови комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції Віктор Чумак розповів, що вже завтра подасть у ДБР заяву на Юрія Луценка через підозру в розголошенні матеріалів кримінальної справи.

Про це Чумак заявив в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Він наголосив: у перепалці з нардепом Сергієм Лещенком генпрокурор Юрій Луценко «наговорив собі на термін» та – засідання Кваліфікаційної дисциплінарної комісії прокурорів.

«Назвати людину «скунсом» –вихід за межі прокурорської етики. Такі речі повинна розглядати кваліфікаційно-дисциплінарна комісія», – вважає Чумак.

Окрім того, нардеп звернув увагу на «цікавих» заявах Лещенка, які той озвучив на брифінгу.

«Він сказав, що йому особисто Луценко під час бесіди розповів деталі якоїсь кримінальної справи, що дуже сильно вплинула на політичний ландшафт України», – зауважив Чумак.

Тож депутат заявив: хочуть тепер Лещенко з Луценком чи ні, та він, як заступник голови комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції, зобов’язаний подати заяву до ДБР щодо розслідування слів Лещенка про злочин, вчинений Генеральним прокурором.

«Це офіційна заява про злочин, оголошена сьогодні паном Лещенком. Тому завтра я точно подаю у Державне бюро розслідування щодо вчинення злочини Генеральним прокурором зі слів народного депутата Лещенка. Це повинно бути розслідувано, відповідно до кримінально-процесуального кодексу України», – зазначив Чумак.

Він підкреслив: не знає, яку справу мав на увазі Лещенко.

«От нехай вони про це і дізнаються», – резюмував Віктор Чумак.

Як повідомлялось раніше, адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані заявив, що скасував свій візит до України через Сергія Лещенка. Мовляв «ворогом Трампа» нардеп став після того, як опублікував «чорну книгу» Партії регіонів, в якій фігурував очільник виборчого штабу республіканців Пол Манафорт.

Згодом Генпрокурор Юрій Луценко, назвавши Лещенка «політичним скунсом» заявив, що нардепу можуть оголосити про підозру за розголошення даних досудового слідства в його публікації про «чорну касу» Януковича.

У свою чергу Лещенко заявив: вимагає від ГПУ якнайшвидше внести подання на зняття з себе недоторканності.

Loading...
Loading...
Loading...