Burisma Group і Atlantic Council провели у Харкові Щорічну конференцію з безпеки

У понеділок, 13 травня, в Харкові відбулася Щорічна конференція з безпеки – «Посилення кібербезпеки України». Експерти виділили енергетичну безпеку як важливу складову безпеки України в цілому.

Організаторами конференції виступили найбільший американський неурядовий аналітичний центр в області міжнародних відносин Atlantic Council, Євразійський центр імені Діну Патричі і міжнародна енергетична група Burisma.

Гостями та спікерами конференції стали: президент Польщі у 1995-2005 рр. Олександр Кваснєвський, 5-й Надзвичайний і повноважний посол США в Україні Джон Гербст, кібер-аналітик, старший науковий співробітник Центру стратеги і безпеки Scowcroft при Атлантичній Раді США Кеннет Гірс, науковий співробітник Інституту Брукінгса Аліна Полякова, генеральний секретар Європейської ради з толерантності і примирення, директор Фонду Олександра Кваснєвського Amicus Europae Іренеуш Біл і інші.

У конференції також взяв участь екс-керівник Антитерористичного Центру ЦРУ (1999-2002 рр.), І Посол з особливих доручень по боротьбі з тероризмом (2002-2004 рр.) Держдепартаменту США Джозеф кофер Блек.

Із заключним словом на заході виступив майор поліції і доцент кафедри кібербезпеки Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Рвачев.

Після офіційної частини заходу представники Atlantic Council і міжнародні гості відвідали газові родовища Burisma Group.

Оскільки Харківська область – лідер в Україні з видобутку вуглеводнів та енергетичного потенціалу, а також найбільший платник податків до державного бюджету країни, це стало однією з причин вибору Харкова як локації для обговорення теми безпеки.

Після офіційної частини заходу гості побували на буровій, де триває буріння свердловини Burisma Group глибиною 6000 метрів. Там представлено новітнє американське обладнання, що дозволяє бурити свердловини глибиною близько 10000 метрів.

<nbsp;>
;>

«На Харківський регіон сьогодні припадає понад 40% видобутку природного газу в країні. Важливу роль в розробці родовищ області займає Burisma Group. Тільки в минулому році Група з Харківської області до держбюджету перерахувала 1,35 млрд грн податкових платежів. Причому 71 млн грн – до місцевих бюджетів регіону. На прикладі області ми показуємо як український досвід і іноземні технології змінюють не тільки промисловий ландшафт країни, але і відновлюють соціальну інфраструктуру в невеликих містах і селах України», – зазначив радник Ради директорів Burisma Group, глава правління Асоціації газодобувних компаній Україна Вадим Пожарський.

Довідка

Burisma Group – найбільша приватна газовидобувна група України. Компанія є єдиним в країні вертикально інтегрованим холдингом, що здійснює розвідку, видобуток, сервіс і продаж вуглеводнів.

Loading...