Новини » Спорт 97

Збірна України з пляжного футболу продовжить боротьбу за путівку на Всесвітні пляжні ігри

Національна збірна України з пляжного футболу посіла п’яте місце у відбірному турнірі Всесвітніх пляжних ігор-2019 / ffu.ua

Національна збірна України з пляжного футболу посіла п’яте місце у відбірному турнірі Всесвітніх пляжних ігор-2019.

Підопічні Євгена Варениці не змогли отримати пряму перепустку до фінальної частини Всесвітніх пляжних ігор, однак матимуть змогу пробитися туди через стиковий поєдинок із командою з Південної Америки, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Поразка збірної України у чвертьфіналі європейської кваліфікації Всесвітніх пляжних ігор не дозволила синьо-жовтим отримати пряму путівку до фіналу турніру у США. Однак у поєдинках за п’яте – восьме місця вони мали шанс поборотися за останню перепустку від Європи. Після перемоги над Португалією (5:3) останнім бар’єром на шляху до мети була збірна Білорусі.

Вчора, 12 травня, підопічні Євгена Варениці цю перешкоду здолали. У матчі за п’яте місце відбірного турніру в Іспанії наша команда виграла в білорусів – 5:2. Дублем у складі українців відзначився Максим Войток, по м’ячу на свій рахунок записали Юрій Щериця, Дмитро Войтенко та Олег Зборовський.

Таким чином, збірна України посіла п’яте місце у відбірному турнірі Всесвітніх пляжних ігор-2019 у Сан-Дієго (США).

Тепер шлях «синьо-жовтих» до фіналу змагань лежить через стиковий поєдинок з однією з команд Південної Америки. Суперник українців, місце і час двобою визначаться пізніше.

 

Loading...
Loading...
Loading...