Новини » Світ 13 травня, 2019, 18:05
Загадкове вбивство з арбалетів у Німеччині: виявлено нових жертв

Історія загадкового вбивства в Баварії отримала розвиток – після того, як у готелі знайшли тіла трьох убитих з арбалета, вдома однієї з жертв виявили ще два трупи.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Deutsche Welle.

Німецька поліція заявила в понеділок, що знайшла трупи двох жінок у квартирі однієї із трьох жертв, пронизаних арбалетними стрілами і знайденими в суботу у південному місті Пассау.

Представник прокуратури в Пассау сказав, що двох мертвих жінок знайшли в місті Віттінген в північно-західній землі Нижня Саксонія. За словами обвинувачів, одна з жертв у Пассау, 30-річна жінка, жила в Віттінгені.

За словами поліції, особи жінок, знайдених у Віттінгені, та їхній можливий зв’язок з подіями в Пассау ще потрібно встановити.

Про загадкове убивство стало відомо в суботу, коли співробітники невеликого готелю в Пассау знайшли тіла трьох гостей – 53-річного чоловіка та двох жінок – 33 та 30 років. У їхніх тілах були арбалетні стріли. Тіло чоловіка було знайдене на ліжку, він тримав за руку одну з жінок. Тіло ще однієї жінки лежало на підлозі.

Слідчі спочатку виявили два арбалети, а потім знайшли ще один в сумці. Попереднє розслідування не виявило ознак причетності інших людей до вбивства.

Також залишається незрозумілим, чи знали один одного загиблі. За словами обвинувачів, 53-річний чоловік і 33-річна жінка прибули із землі Рейнланд-Пфальц.

Результати розтину повинні бути відомі у вівторок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 12:03 :54