Новини » Спорт 13 травня, 2019, 10:27
Юнацька збірна України U-15 виграла «Турнір розвитку УЄФА» у Вірменії
Футбольна юнацька збірна України U-15 виграла «Турнір розвитку УЄФА» у Вірменії / ffu.ua

В останній ігровий день «Турніру розвитку УЄФА» команда Сергія Нагорняка здобула вольову перемогу над збірною Вірменії.

Юнацька збірна України U-15 (футболісти не старші 2004 року народження) в останньому турі «Турніру розвитку УЄФА» у Вірменії обіграла господарів з рахунком 3:1, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Здобувши максимальний результат за підсумками трьох матчів, наші хлопці стали переможцями змагань, що проходили в Єревані.

У поєдинку з вірменами всі основні події розгорталися після перерви. Господарі відкрили рахунок на 46-й хвилині, а потім до роботи взялися синьо-жовті. Причому всі м’ячі забивали захисники. Дублем відзначився Артем Слесар («Динамо»), ще один м’яч в активі Богдана Слюбика («Карпати»).

2019-05-19 13:20 :18