Новини » Події

У Сумах під впливом гри дівчина порізала собі руку

На території міста Суми зареєстрований випадок, коли учениця 6-го класу, яка з жовтня 2018 року грає в мобільному додатку, що містить невеликі оповідання, лезом на своїй правій руці зробила відповідний напис.

Про це повідомила прокуратура Сумської області.

У відомстві дають пораду батькам, діти яких мають доступ до Інтернету, – «частіше спілкуйтесь зі своїми дітьми, цікавтесь їхнім життям, особливо тим, у які ігри вони грають та що дивляться в мережі. Не соромтесь звертатись до фахівців за допомогою».

У разі необхідності працює цілодобовий телефон довіри психологічної допомоги 33-40-50. Також можна звернутися за допомогою до дитячих психологів, що працюють на базах поліклінік, «дружніх до молоді»: Сумська обласна дитяча клінічна лікарня тел. реєстратури 66-21-31, міська дитяча поліклініка тел: 66-18-98, 095-194-89-49. Також на базі КУ СОПНД ведуть прийом фахівці: дитячий психолог, дитячий психотерапевт, дитячий психіатр (щоденно з 08:00 до 14:00) тел.:25-51-46.

Батьки, які виявили свою дитину в числі «гравців», можуть, не виходячи з дому, звернутися на офіційний сайт кіберполіції за адресою та заповнити форму зворотного зв’язку.Loading...