Новини » Регіони 13 травня, 2019, 9:58
У Луцьку під час акції «Вишиті обереги єднання» встановили рекорд України
У Луцьку під час акції «Вишиті обереги єднання»
У Луцьку під час акції «Вишиті обереги єднання»

Із нагоди Дня матері у Луцьку під час акції «Вишиті обереги єднання» встановили рекорд, який внесли до Книги рекордів України.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міськради.

На Театральному майдані в Луцьку відбувся традиційний культурно-мистецький захід, приурочений до Дня матері – Х Всеукраїнський фестиваль «Вишиті обереги єднання». Захід розпочався із святкової ходи по вулиці Лесі Українки, від Замку Любарта до Театрального майдану. У ході взяли участь представники духовенства, студенти, учні, ліцеїсти та небайдужі мешканці Луцька.

«Сьогодні свято Дня матері надзвичайно символічно поєднане із цією чудовою акцією. Ніщо нас так не єднає, як наше українське коріння та національні традиції. Наші предки у кожен рушник вкладали усю свою душу. Під час вишивання матір у кожну ниточку рушника вносила свої бажання та помисли. Вона мріяла, що цим рушником скористаються її діти, внуки та правнуки», – зазначив секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

У Луцьку під час акції «Вишиті береги єднання»
У Луцьку під час акції «Вишиті береги єднання»

Після офіційних привітань учасники символічно об’єднали свої рушники у один, єдиний вишитий оберіг, заполонивши ним самісіньке серце міста. Окрім того, протягом дня на Театральному майдані діяла виставка-ярмарок «Вишиті візерунки» та тривав збір коштів на будівництво храму Миколая Чудотворця у місті Волноваха.

У Луцьку під час акції «Вишиті береги єднання»
У Луцьку під час акції «Вишиті береги єднання»

Також в рамках фестивалю «Вишиті обереги єднання» відбувся телефонний флешмоб «Подзвони своїй мамі, привітай її через SMS», встановивши новий рекорд у Книзі рекордів України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 21:52 :17