Новини » Політика 1770 Читать эту новость на русском

Тиск Зеленського спричинить ліквідацію президентства – загрозу помітив Бала

ZIK

Якщо команда Володимира Зеленського продовжуватиме тиснути щодо розпуску парламенту, то я підтримаю ліквідацію інституту президентства.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.

Пан Бала вважає, що інформація, яка з'являється від команди Зеленського щодо розпуску Парламенту, починає нагадувати цирк. На його думку, відеороликами Зеленський переходить ті межі, де мають діяти закони.

«Я вважаю, що якщо так буде продовжуватись і надалі, якщо будуть обирати таких людей, і вони будуть у такий спосіб комунікувати, хоч я і прихильник парламентської форми правління, але я не думав, що так швидко буду хотіти, щоб ліквідували інститут президентства. І замість того, щоб запропонувати співпрацю у Верховні Раді, є намагання стати «царком», яке закінчиться погано», – зазначив директор Агентства моделювання ситуацій.

Зокрема, за його словами, з цього всього можна зробити висновок, що це все нагадує броунівський рух, адже відомо, що в команді Зеленського є люди, які не хочуть дочасних виборів, а є ті, які хочуть.

«Тобто все це затіяне тільки для того, щоб на хвилі популярності піти на дочасні вибори і завести велику фракцію у парламент. Але причинно-наслідкового зв'язку з президентськими і парламентськими виборами нема згідно з Конституцією. Тому якщо вони хочуть, щоб були президентські і парламентські вибори в один день, то нехай вносять зміни до Конституції, і це питання буде зняте раз і назавжди», – прокоментував Бала.

Нагадаємо, новообраний президент Володимир Зеленський після інавгурації планує переглянути кадрові призначення Петра Порошенка, здійснені в останні тижні.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...