Новини » Спорт 13 травня, 2019, 9:41
Тріо лідерів українського тенісу сьогодні стартує на турнірі WTA в Римі
Українка Еліна Світоліна пропустить перше коло тенісного турнір WTA категорії Premier 5 в Римі / btu.org.ua

У столиці Італії Римі сьогодні, 13 травня, стартує турнір Жіночої тенісної асоціації (WTA) категорії Premier 5 з призовим фондом $3,453 млн.

Перша «ракетка» України Еліна Світоліна (№ 6 світового рейтингу) отримала п’ятий номер посіву і пропустить перше коло, повідомляє btu.org.ua.

Захист титулу Світоліна почне матчем проти переможниці зустрічі Вікторії Азаренко (Білорусь) і Чжан Шуай (Китай). Відзначимо, що Еліна ставала чемпіонкою цього турніру попередніх два сезони.

Леся Цуренко (№ 26) у стартовому матчі зіграє проти Юлії Путинцевої (№ 43). Українка здобула дві перемоги над представницею Казахстану в чотирьох матчах, останній з яких пройшов у цьому сезоні в Дубаї (ОАЕ). Раніше Цуренко вдалося виграти в столиці Італії по одному матчу в основній сітці в 2016 та 2017 роках.

Даяна Ястремська (№ 38) у своєму дебютному матчі в Римі зустрінеться з іспанкою Карлою Суарес-Наварро (№ 27), яку обіграла в цьому році у другому колі Australian Open.

Додамо, що тенісний турнір WTA категорії Premier 5 в Італії пройде з 13 по 19 травня.

2019-06-17 08:21 :48