live

Провокація або фейк, – нардеп Сугоняко про проект інавгурації від його імені

ZIK

Постанова про інавгурацію Володимира Зеленського 1 червня від мого імені була подана без підпису – буду розбиратися у цій «детективній історії».

Це зауважив народний депутат України Олександр Сугоняко в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Народний депутат прокоментував постанову нібито від його імені про інавгурацію Володимира Зеленського 1 червня.

«Для мене це була дуже цікава новина, адже коли не працює Верховна Рада, то я їжджу по округах. Минулого тижня я проїхав кілька громад у Сумській області на 158 окрузі і тільки сьогодні приїхав до Києва.

Але раптом дізнаюся, що від мого імені зареєстрований законопроект про інавгурацію Зеленського на 1 червня. Але я не подавав цю постанову і вважаю, що якщо є ініціатива Президента провести інавгурацію 19 травня, то її потрібно проводити саме тоді», – заявив Сугоняко.

Депутат зауважив, що за його інформацією, постанова була подана без підпису, та пообіцяв, що буде розбиратися у цій «детективній історії».

«Це або провокація, або фейк, і якщо є ініціатива Президента на 19 травня, то для чого штучно затягувати цей процес? Стратегічне питання інше – чи піде Президент на розпуск Верховної Ради? Але навіть з останнього випадку з постановою видно, що цей парламент вже себе вичерпав. Коли в залі перебуває 50 людей, а участь у голосуваннях беруть 250 – це теж показник», – визнав Олександр Сугоняко.

Нагадаємо, народний депутат Олександр Сугоняко зареєстрував проект постанови №10270-4 «Про проведення Верховною Радою України урочистого засідання з нагоди складення присяги українському народові новообраним Президентом України 1 червня 2019 року».Loading...
Loading...
Loading...