Новини » Політика 13 травня, 2019, 5:30
Портников: Росія буде дестабілізувати Україну

У день, який кремлівська пропаганда звично використовує для тріумфу путінського «побєдобєсія» у найогидніших формах, чорногорський суд виніс обвинувальний вирок у справі про спробу антиурядового путчу під час парламентських виборів 16 жовтня 2016 року.

Про це пише політичний оглядач і журналіст Віталій Портников.

Ця подія контрастувала із акціями так званого «Безсмертного полку» по всьому світу, тому що продемонструвала справжнє обличчя Росії – не країни, яка шанує своїх ветеранів, а держави, що займається дестабілізацією ситуації всюди, де це тільки є можливим.

Переворот у маленькій Чорногорії організовувався для того, щоб не допустити вступу цієї країни до НАТО, щоб Чорногорія, яка здавна підтримувала добрі стосунки з Росією, не мала змоги стати частиною цивілізованого світу, однак сама перетворилася б на елемент дестабілізації на Балканах. Переворот не вдався, але нам варто уважно придивитися до його учасників – тих, кому винесено вирок.

Тут і кадрові агенти російських спецслужб, яким допомогла уникнути відповідальності Сербія. І сербські шовіністи, готові на все, тільки щоб знищити чорногорську державність. І лідери опозиційної партії «Демократичний фронт», готові зрадити свою країну заради влади і російських грошей.

Це і є російський сценарій дестабілізації – використання місцевих політиків, диверсантів і російських агентів для захоплення влади. Так розвивалися події не тільки у Чорногорії, а й на сході України. Просто Кремль тоді переоцінив слабкість чорногорської і української державності. Але я не виключаю, що зараз, у період українського транзиту влади, Путін спробує знову дестабілізувати ситуацію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 14:56 :18