Новини » Львів

Перестало битися серце яворівського священика Володимира Дадака

Перестало битися серце яворівського священика Володимира Дадака

Учора, 12 травня, на 71 році життя відійшов у вічність настоятель храму Святого Рівноапостольного князя Володимира у смт. Івано-Франкове Яворівського району Львівської області, благочинний Яворівщини, протоієрей Володимир Дадак.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Управління Дрогобицько-Самбірської єпархії висловило найщиріші слова співчуття протоієрею Назарію Дадаку та його родині з приводу смерті його батька.

«Скорбимо та єднаємося з Вами в молитвах! Нехай Всемилостивий Господь прийме отця Володимира в оселі Праведників, зі святими упокоїть його душу, дарує йому Царство Небесне!», – йде мова в некролозі.

Також співчуття родині покійного настоятель храму Святого Рівноапостольного князя Володимира у смт. Івано-Франкове висловили керівництво Яворівського району, міський голова Яворова, селищний голова Івано-Франкового, яворівська православна громада.

Нагадаємо, що православний священик із селища Івано-Франкового Яворівського району Львівської області, протоієрей Володимир Дадак неодноразово був героєм публікацій IA ZIK не лише з питань духовного розвитку, а й громадського життя.

В селищі Івано-Франковому він завше очолював всі віча-реквієми та панахиди під час вшанування Великого Каменяра. Брав участь в освяченні монументу пам’яті Героям Небесної сотні та  полеглим воїнам на Сході.

Жоден поважний духовний та культурний захід не обходився без отця Володимира.

Також вперше святий Миколай прийшов у Краковецьку спецшколу-інтернат ще в 1990 році – за підтримки священика з Івано-Франкового, отця Володимира Дадака та його дружини. Тоді в Краковець приїхали на приватні прохання отця Володимира з гарними подарунками керівники майже усіх підприємств та колгоспів Яворівського району Львівської області.Loading...