Пенсій не буде: Ілля Пономарьов розповів українцям з ОРДЛО, як це бути громадянином РФ

ZIK

Навіть у самій Росії громадянам, яким пенсія мала б бути гарантованою, іноді дуже важко домогтися її нарахування. Очевидно, що Росія не платитиме пенсії і мешканцям Луганська чи Донецька.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK розповів екс-депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов

Він висловив переконання, що «паспортизація» жителів ОДРЛО – звичайна маніпуляція, а самих людей банально використають та «викинуть».

«Якщо люди думають, що вони з цими паспортами зможуть кудись їздити, цього, безперечно, не буде, адже відслідковуватиметься, що паспорти видані саме там. На ці паспорти не видаватимуть ніяких віз», – запевняє російський політик.

Крім того, він переконує, що так само українцям з ОРДЛО не варто розглядати паспорт РФ як можливість отримувати російську пенсію.

«У мене як депутата завжди був цілий потік людей, яким не видавали пенсії. Щодо кожного окремого випадку доводилось телефонувати до Пенсійного фонду та вирішувати питання про нарахування пенсій, які їм є гарантованими як громадянам Росії», – розповідає Ілля Пономарьов.

Відтак, переконує він, ті, хто вважає, що російські пенсії видаватимуть мешканцям Донецька ту Луганська, дуже сильно помиляється.

«Вже і у Криму люди «тверезіють» і розуміють, що ніяких молочних рік і кисільних берегів не буде. Однак, наголошую: для того, аби ніякої масової «паспортизації» не було, потрібно, щоб в самій Україні була надія, яка реалізовується у вигляді підвищення рівня життя», – резюмував екс-депутати Держдуми РФ.

Нагадаємо, глава МЗС Чехії Томаш Петршичек заявив, що Європейський союз не збирається запроваджувати нові санкції проти РФ через рішення Російської Федерації роздавати російські паспорти на Донбасі.

Читайте більше новин на тему: паспорти РФ

Loading...