live

Нардеп запідозрив Зеленського в намірі заробити на інавгурації

ZIK

Відео про інавгурацію Володимира Зеленського можна було оприлюднити на його сторінці у Facebook, де ми брали всю інформацію під час виборів. Але це зробили на Youtube-каналі Зеленського, де ролики заробляють гроші.

Це зауважив народний депутат України Юрій Чижмарь в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Депутат зазначив, що відео про інавгурацію Володимира Зеленського було запушене саме на Youtube-каналі новобраного Президента невипадково.

«Коли ми сьогодні обговорюємо розпустити парламент чи ні, та в який день провести інавгурацію, то на цьому вже хтось заробляє. Адже це відео можна було оприлюднити на сторінці Зеленського у Facebook, де ми брали всю інформацію під час виборів», – підкреслив Чижмарь.

Також він пояснив, що конституційних підстав для розпуску цього парламенту не існує. Оскільки в Конституції України передбачений ще один місяць, коли Президент повинен дати парламенту термін для надання інформації про наявність чи відсутність коаліції. І лише після цього провести консультації з головою Верховної Ради та керівниками фракцій і встигнути за 6 місяців до чергових виборів видати указ про розпуск парламенту.

«Але є й інша правда – якщо сьогодні буде виданий такий указ, то, незважаючи на те, що він не відповідає Конституції, його не можна буде оскаржити, і вибори будуть проведені. Адже у жовтні 2010 року ще команда Януковича скасувала розділ 12 у законі про Регламент ВР, який передбачав питання створення, діяльності та припинення коаліції. Тоді як Конституція України у статті 83 прямо відсилає на закон про Регламент», – вказав Юрій Чижмарь.

На думку політика, немає значення, будуть проведені строкові чи дострокові вибори: «Я готовий голосувати і за інавгурацію 19 травня, і за рішення Президента про дострокові вибори. Оскільки виборча кампанія за умов розпуску парламенту почнеться лише на місяць раніше – 27 червня, а не липня.

Однозначно, дочасні вибори вигідні Володимиру Зеленському, адже йому вже потрібно переводити кампанію у конфронтацію та питання нових виборів, інакше його рейтинг почне падати».

Нагадаємо, новообраний Президент України Володимир Зеленський закликає депутатів визначити дату інавгурації на 19 травня на найближчому засіданні. Також він розкритикував чинного Президента Петра Порошенка за кадрові перестановки.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...
Loading...
Loading...