Новини » Спорт 13 травня, 2019, 22:38
На ЧС-2019 з хокею сьогодні американці обіграли фінів, а росіяни – чехів
У грі світового форуму хокеїстів у Братиславі збірна США у овер-таймі з рахунком 3:2 взяла гору в овертаймі над командою Фінляндії / iihf.com

У словацьких містах Братислава та Кошице триває четвертий ігровий день групового етапу 83-го чемпіонату світу-2019 з хокею з шайбою.

Загалом сьогодні, 13 травня, заплановано чотири матчі – по два у групах «А» і «В». Наразі уже зіграно два з них.

Зокрема, у Братиславі, де грають команди групи «А», збірна США у овер-таймі з рахунком 3:2 (2:1, 0:1, 0:0, 1:0) взяла гору в овертаймі над командою Фінляндії, а в Кошице (група «В») хокеїсти Росії в паралельному поєдинку обіграли в основний ігровий час збірну Чехії – 3:0 (1:0, 1:0, 1:0).

Поточне турнірне становище команд у групах на даний момент є таким:

група «А»: Фінляндія – 7 очок (після 3 ігор), Німеччина – 6 (2), США – 5 (3), Канада – 3 (2), Словаччина – 3 (2), Данія – 2 (2), Франція – 1 (2), Велика Британія – 0 (2);

група «В»: Росія – 9 очок (3), Швейцарія – 6 (2), Чехія – 6 (3), Швеція – 3 (2), Латвія – 3 (2), Норвегія – 0 (2), Австрія – 0 (2), Італія – ​​0 (2).

Сьогодні, 13 травня, пройдуть ще два матчі: Норвегія – Швеція і Словаччина – Канада.

Нагадаємо, груповий етап світової першості завершиться 21 травня. Далі, після одного вихідного, чвертьфінали відбудуться 23 травня, півфінали – 25 травня, а матч за третє місце і фінал чемпіонату світу-2019 буде зіграно у неділю, 26 травня.

2019-06-19 20:12 :44