Новини » Регіони 13 травня, 2019, 17:33
На Буковині прокуратура видала Італії підозрюваного у вбивстві адвоката

Прокуратура Чернівецької області забезпечила екстрадицію громадянина Молдови, який був співучасником вбивства італійського адвоката.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Прокуратура Чернівецької області, за запитом компетентних органів Італійської Республіки, забезпечила виконання вимог Кримінального процесуального кодексу України та міжнародних угод про екстрадицію 47-річного громадянина Республіки Молдова.

Чоловік розшукувався правоохоронними органами Італії з метою арешту для виконання рішення суду від 7.03.2003 р., відповідно до якого його засуджено до 30 років позбавлення волі за співучасть у вбивстві італійського адвоката Антоніо Колачоппо.

12 січня цього року, прикордонники відділу прикордонної служби «Мамалига» Чернівецького прикордонного загону затримали громадянина Республіки Молдова під час перетину кордону на в’їзд в Україну.

10 травня затриманий вибув з державної установи «Чернівецький слідчий ізолятор» до державної установи «Львівська установа виконання покарань (№19)» для подальшої видачі компетентним органам Італійської Республіки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 21:53 :19