Луганчани дедалі більше вважають себе українцями, – Шахов

ZIK

Зважаючи на останні політичні зміни в країні, в людей з окупованих територій з’явилася велика надія на Україну.

Це заявив народний депутат України Сергій Шахов у ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

Депутат запевнив, що навіть за лінією розмежування люди вважають себе українцями.

«Багато громадян не виходило на референдуми, і вони чекають повернення до України, до того ж таких людей стало ще більше. Вони спостерігають, як змінюється ситуація на окупованій території і хочуть якомога швидшого повернення до України.

Адже незважаючи на те, що енергоносії там значно дешевші, це – зона відмирання. Багато суїциду, молодь повиїздила або на підконтрольну територію, або до Росії, залишивши своїх батьків. Визнаю, що пенсіонерам виплачують дотацію російськими рублями, але якщо така ситуація, то: «дають –бери, а б’ють – біжи», – констатує Шахов.

Утім також він зауважив, що в людей з окупованих територій з’явилася велика надія, зважаючи на останні політичні зміни в країні.

«Вибори Президента подарували людям натхнення – у них з’явилася мета і бажання жити далі. Головне, щоб Президент Зеленський ввімкнув усі важелі, максимально відкрив переходи між підконтрольною та окупованою територіями, і тоді у луганчан ще більше з’явиться довіри, що все ж таки може щось змінитися. Головне – говорити з людьми, із якими раніше не говорили», – наголосив Сергій Шахов.

Нагадаємо, раніше Сергій Шахов назвав тих, хто здавав місто Стаханов бандам Путіна.Loading...