Новини » Політика 13 травня, 2019, 14:54
Купрій заявив про припинення діяльності об'єднання в Раді на підтримку Зеленського

Міжфракційне депутатське об'єднання, яке називалося «За наступного президента Володимира Зеленського», припинило свою роботу. У нього входило десятеро людей разом із Віталієм Купрієм.

Про це в програмі «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат Віталій Купрій.

«Опираючись на заяви і обіцянки, я впевнений у планах Зеленського щодо розпуску парламенту. Це вкрай необхідно зробити. Адже якщо зараз парламент не припинить дострокові повноваження, то неможливими будуть деякі кадрові призначення, залишаться всі корупційні схеми тощо. Я особисто не спілкуюся з паном Зеленським. Втім, вважаю, що це має зробити президент, який пообіцяв людям зміни», — говорить нардеп.

Віталій Купрій наголосив на тому, що він разом із народним депутатом Надією Савченко допомагають Володимиру Зеленському втілити в життя обіцянки.

«Я створив міжфракційне депутатське об'єднання, в яке входило десятеро людей. Втім, воно вже припинило своє функціонування, бо мета і цілі — досягнуті. Об'єднання називалося «за наступного президента Володимира Зеленського». А з Надією Савченко я співпрацюю давно. Я є одним із тих, хто брав її на поруки, забирав із судового засідання. Тому вважаю, що в нас є багато спільних поглядів щодо перезавантаження влади», — зазначив нардеп.

Віталій Купрій підкреслив: він завжди виступав проти режиму Петра Порошенка.

«Я не адвокат пана Зеленського, а підтримую зміни в державі. Я завжди виступав проти режиму Петра Порошенка. Хочу, щоб він зупинив своє існування — це моя основна мотивація», — прокоментував нардеп.

Віталій Купрій звернув увагу і на дату інавгурації Володимира Зеленського.

«Іншої дати, ніж 19 травня, по закону — неможливо ухвалити. Адже дата має бути узгодженою із майбутнім президентом. Володимир Зеленський наполягає саме на 19-му», — говорить нардеп.

Віталій Купрій пояснив метод розпуску парламенту згідно законодавства.

«Після факту відсутності коаліції дається 30 днів. Понад два роки її у нас нема. Я судився з паном Парубієм, аби він дав мені документи, які б підтвердили наявність коаліції. Втім, все марно. Я вважаю, що всі юридичні підстави для розпуску парламенту у Зеленського є. Та наразі він не може це фізично зробити, бо блокується його інавгурація», — додає нардеп.

Нагадаємо, новообраний президент Володимир Зеленський після інавгурації планує переглянути кадрові призначення Петра Порошенка, здійснені в останні тижні.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-15 23:33 :03