Кайданки для Парубія: Купрій застерігає від затягування із визначенням дати інавгурації

ZIK

Якщо народні депутати провалять голосування за визначення дати інавгурації Володимира Зеленського, тоді вся відповідальність ляже на Андрія Парубія.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Віталій Купрій.

За його словами, зараз деякі депутати намагаються стопорити голосування за визначення дати інавгурації новообраного президента.

«Народний фронт вже сказав, що не буде голосувати за будь-яку дату. Принісши кайданки на погоджувальну раду у Парламенті я хотів продемонструвати Парубію, що він проігнорував волевиявлення 73% українців. Ось чому ми жорстко піднімаємо ці питання», – заявив пан Купрій.

Також він вбачає проблему в тому, що Зеленський каже голосувати за інавгурацію вже завтра, а от народ на підтримку не підняли.

«Парубій бачить, що це можна так спокійно зробити, і вони хочуть це питання на четвер, а потім не збереться регламентний комітет і це все затягнеться до того моменту, коли достроково припинити повноваження Ради вже буде не можливо», – вважає народний обранець.

На думку політика, основний бенефіціар затягування інавгурації – це Народний фронт та БПП.

«Пан Зеленський міг би завести в Парламент багато незаплямованих людей через мажоритарні округи. І це не вигідно для БПП», – констатував Віталій Купрій.

Loading...