live

БПП не розглядає жодних законів про звуження президентських повноважень, – Гончаренко

ZIK

У Блоці Петра Порошенка не готують жодних законів про обмеження президентських повноважень, усі такі заяви – лише байки.

Таку думку в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK висловив народний депутат україни від БПП Олексій Гончаренко.

Народний депутат України Віталій Купрій заявив: зараз існує понад десяток законів, які не відповідають Конституції України, однак ними користувався Петро Порошенко.

«Там – і по НКРЕКП, і по призначенню ДБР, і по НАБУ. Більш за все – силовики. Співбесіду Порошенко вів із двома останніми, але конституційних повноважень Президент на це не має. Зараз вони зберуть увесь цей непотріб, яким багато разів користувався Порошенко, внесуть окремим законопроектом, позбавлять цього, відріжуть», – переконаний Купрій.

Своєю чергою нардеп від БПП Олексій Гончаренко назвав такі заяви «байками». Мовляв, у президентській команді такого не збираються робити.

«Я офіційно оголошую від імені фракції БПП: жодних законів про якесь звуження повноважень Президента ми не збираємось розглядати. Всі ці розмови потрібно припинити», – запевнив Гончаренко.

Водночас він зазначив: якщо новообраний Президент Зеленський, вступивши на посаду, таки розпустить парламент, це волевиявлення відбуватиметься лише за старою системою. Адже інших варіантів просто не буде.

«Якщо він зараз розпускає Раду, який новий закон? Це означає, що зараз розпочались вибори за тими правилами, які існують на момент підписання ним указу. На цьому крапка – ми пішли на вибори за старою системою, однак це буде повністю рішенням пана Зеленського», – підкреслив Олексій Гончаренко.

Як повідомлялось, політичний аналітик Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, експерт із питань зовнішньої та внутрішньої політики України Володимир Горбач зазначав, що Зеленський сам не знає, чого хоче від парламенту. Мовляв, новообраний Президент є актором розважального жанру, тому сприймає Україну лише, як аудиторію.

Loading...