Новини » Політика

БПП голосуватиме за будь-яку дату інавгурації Зеленського, – нардеп Ольга Червакова

Народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Ольга Червакова заявила, що БПП голосуватиме за будь-яку дату інавгурації, аби тільки її було призначено.

Про це вона написала у Facebook.

Депутат Червакова заявила, що БПП голосуватиме за будь-яку дату інавгурації, аби тільки її було призначено.

За її словами, це унеможливить безпідставні звинувачення у зволіканні і прибере ґрунт для подальшого цькування парламенту.

«Нам не шкода віддати голоси і за кілька постанов, але ми будемо орієнтуватися на рішення Регламентного комітету, засідання якого відбудеться завтра о 9 ранку», – відзначила депутат.

«Частина наших депутатів висловилася проти 19 травня – дати, на якій наполягає Володимир Зеленський. Їхня аргументація лежить як в площині неприйнятності урочистостей в день жалоби, так і в площині самоповаги парламенту, який не повинен допускати тиску і ультимативної форми спілкування, в якій обраним Президентом була висловлена вимога призначити інаугурацію на 19 число», – додала Ольга Червакова.

Нагадаємо, позафракційний народний депутат Віталій Купрій зареєструвала в парламенті ще один проект постанови про призначення дати інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...