Новини » Спорт 12 травня, 2019, 12:53
Збірні України і Білорусі з пляжного футболу розіграють путівку на Всесвітні пляжні ігри
Національна збірна України з пляжного футболу продовжує боротьбу за путівку на Всесвітні пляжні ігри-2019 у Сан-Дієго / ffu.ua

Національна збірна України з пляжного футболу перемогла команду Португалії й тепер побореться з білорусами за останню перепустку на Всесвітні пляжні ігри-2019 у Сан-Дієго (США).

У першому матчі змагань за п’яте–восьме місця відбірного турніру Всесвітніх пляжних ігор-2019 підопічні Євгена Варениці перемогли збірну Португалії й тепер боротимуться за останню путівку до Сан-Дієго, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Після поразки у чвертьфіналі синьо-жовті втратили шанс отримати пряму перепустку на всесвітній форум. Тож наша команда мала боротися за останню путівку на змагання в американському Сан-Дієго у турнірі за п’яте–восьме місця.

І з першою частиною завдання українці успішно впоралися. В іспанському Салоу вчора, 11 травня, вони переграли третю команду світового рейтингу, збірну Португалії, із рахунком 5:3.

У першому періоді підопічні Євгена Варениці двічі засмутили своїх суперників (Пачев, Зборовський), пропустивши при цьому лише один м’яч. Друга 12-хвилинка виявилася «сухою». А от у третьому періоді збірна України збільшила свою перевагу. Спочатку Зборовський та Андраде забили по м’ячу, і рахунок став 3:2 на користь українців. А потім до роботи взялися Медвідь і Макеєв, які довели перевагу «синьо-жовтих» до трьох м’ячів. Португальці спромоглися лише на те, аби скоротити відставання, і поєдинок завершився на користь України – 5:3.

В іншому поєдинку турніру за п’яте–восьме місця збірна Білорусі здолала Францію також із рахунком 5:3. Тож сьогодні, 12 травня, українці з білорусами в очному протистоянні вирішать долю останньої перепустки на Всесвітні пляжні ігри-2019 у США.

2019-06-27 01:22 :41