Новини » Київ 12 травня, 2019, 3:25
Іноземець, хворий на туберкульоз, продавав киянам шаурму, – ДМС

У п’ятницю, 10 травня, в межах операції «Мігрант» працівники Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області спільно зі співробітниками Національної поліції провели рейд на двох ринках у Деснянському районі столиці.

Про таке інформує прес-служба ДМС.

В результаті операції вдалося виявити 25 іноземців-порушників міграційного законодавства. Деякі з них узагалі не мали жодних документів.

У ДМС повідомили, що відносно 8 осіб прийнято рішення про примусове повернення у країну походження, відносно 5 осіб – про скорочення терміну тимчасового перебування в Україні.

Чотирьох людей помістили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

«Під час флюорографічного обстеження в одного із затриманих виявили симптоми, які можуть бути ознаками туберкульозу легень. 44-річний чоловік на ринку займався приготуванням і продажем шаурми, тобто щоденно контактував із сотнями людей і з продуктами харчування», – йдеться у повідомленні.

Начальник управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області Ігор Семиног зазначає: «Наразі в Україні перебуває велика кількість неврегульованих мігрантів, що створює певне соціальне напруження, а їхня діяльність щорічно завдає шкоди бюджету країни. Крім того, використання незаконної праці має інші негативні наслідки – як ось цей випадок, коли людина працювала у сфері харчування, маючи серйозні проблеми зі здоров’ям. Наші подальші дії будуть направлені на притягнення до відповідальності роботодавця, який порушив порядок працевлаштування іноземця».

Читайте також: У Києві використали рідкісну бойову отруту: син помер, батько в лікарні

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 20:36 :04