Лещенко прокоментував слова Джуліані щодо скасування візиту до України

ZIK

Генпрокурор України Юрій Луценко систематично дезінформує особистого адвоката президента США Дональда Трампа Рудольфа Джуліані, щоб зберегти за собою посаду генпрокурора.

Про це написав народний депутат Сергій Лещенко у блозі на Українській правді.

«Луценко систематично дезінформує Джуліані з метою збереження своєї посади генпрокурора. Наприклад, Луценко бреше в своїх твердженнях, що «чорна бухгалтерія» Партії регіонів є сфальшована. Навпаки, експертиза та допити фігурантів цього документу підтвердили його правдивість», – написав депутат.

Також Лещенко стверджує, що «в Америці правдивість чорної бухгалтерії була доведена вироком по справі Манафорта, адже транзакції в бухгалтерії по Манафорту було підтверджено документально, що зрештою і довело ухилення Манафорта від сплати податків та його засудження у США».

«Так само брехнею є постійні твердження оточення Луценка про якусь кримінальну справу, яку розпочали в Америці щодо його викриттів про «чорну бухгалтерію Партії регіонів» та «змову Байдена», про допити, які вже проводять у зв’язку з цим, про «ворогів Америки», – написав Лещенко.

Нагадаємо, 11 травня персональний адвокат президента США Дональда Трампа, Рудольф Джуліані, скасував анонсований раніше візит до України для зустрічі з новообраним президентом Володимиром Зеленським.

Також адвокат Трампа назвав Сергія Лещенка «ворогом».

 Loading...