Новини » Суспільство 12 травня, 2019, 5:25
Два роки безвізу: Країни ЄС відвідали вже понад 2 мільйони українців
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

З початку дії безвізового режиму з Євросоюзом українці перевагами безвізу скористалися більше 2 мільйонів українських громадян.

Про це повідомляє Представництво України при ЄС у Facebook.

«Безвіз успішно працює. Громадяни України здійснили більше 33 мільйонів поїздок до країн ЄС і Шенгенської зони. У тому числі, перевагами безвізу скористалися більше 2 мільйонів українських громадян. Це феноменальні цифри. Головне, що з кожною поїздкою українські громадяни везуть додому нові знання і контакти, які допомагають державі робити процеси євроінтеграції незворотними», – йдеться в повідомленні.

У Представництві нагадали, що 11 травня 2017 року Рада Європейського Союзу ухвалила рішення про скасування віз для короткострокових поїздок (90 на 180 діб) для громадян України при відвідуванні 30 країн ЄС і Шенгенської зони (за виключенням Сполученого Королівства та Ірландії).

Рівно через місяць, 11 червня, безвіз запрацював.

«З дистанції двох років нам приємно пишатися результатами, які відкрили для українських громадян абсолютно нові можливості для подорожей, отримання нових знань, встановлення нових контактів, пошуку друзів. Саме через своїх громадян Україна почала реальну інтеграцію в простір Євросоюзу. Без розвитку людських контактів неможливий жоден інших розвиток», – зауважили у Представництві України при ЄС.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 01:12 :35