live
Новини » Політика 12277

Степан Хмара вказав, які партії потрібно заборонити в Україні

ZIK

У країні, яка веде війну, мають бути дещо обмежені права, зважаючи на загрозу безпеки та існування держави.

Це зауважив Герой України Степан Хмара в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Ведуча програми зауважила, що останнім часом почастішали розмови про реванш проросійських сил, зважаючи на те, що деякі політики обіцяють швидке припинення бойових дій в обмін на дружбу з Росією.

«Кожна політична партія, яка підтримує державу, відстоює її безпеку та не виступає диверсантом, має право на існування та місце у владі. Але коли є політичні сили та їхні представники, які ведуть відверту антиукраїнську діяльність, із цим потрібно боротися.

Зокрема у Кримінальному кодексі Україні є статті 110 та 111 про посягання та територіальну цілісність і державну зраду. Відтак, дії таких політиків підпадають під ці статті і мають бути засуджені!» – наголосив пан Хмара.

До того ж, зауважив державний діяч, у країні, яка веде війну, мають бути дещо обмежені права, зважаючи на загрозу безпеки та існування держави.

«Сьогодні Медведчук, який має сидіти у в’язниці, кожен день вільно веде антиукраїнську пропаганду через ЗМІ. Тому такі політичні сили, як партія «За життя» Медведчука, які фактично закликають до капітуляції, мають бути заборонені», – вважає Степан Хмара

Як повідомлялося, Служба безпеки України у ході виконання завдань із забезпечення інформаційної безпеки держави вчергове зафіксувала активізацію російськими спецслужбами антиукраїнських Інтернет-агітаторів.

Loading...
Loading...
Loading...