Новини » Політика 11 травня, 2019, 16:45 блоги
Нова «еліта» також опирається на постаті з минулого
Оксана Думанська
письменниця, перекладач

Не належу ні до тих, що піддаються екстазу у своїй вдячності поки що чинному (безсумнівно, він зробив усе, що зміг – хай інший зробить більше, як казали мудреці), ні до тих, що обіцяють новообраному зраду (і приймеш ти смерть від свойого коня). Бо, зрештою, буде так, як казав Проповідник: усе залежить від багатьох чинників, а вони мінливі, як мінливе життя, яке то любить нас і пестить, то піддає випробуванням, мов суворий батько, який хоче наростити в нас стійкість та бойовитість.

Проте мене дивують люди, що, визнаючи твердий державний поступ України саме в ці роки, порошенківські, ще й досі зациклилися на питаннях, на кого опирався чинний – «оточив себе бізнес-партнерами та «своїми»... Люди, поміркуйте, увімкніть хлопський розум: не так багато було сміливців, щоб стати поряд чи навіть за спиною Порошенка. На кого би ви опиралися, якби започаткували хоч дрібну компанію? Вірили би бездоганним резюме чи шукали серед «своїх»? Коли запросили грузинів порулить в наших палестинах та людей з інших країв, у яких резюме були дай, Боже, кожному, що з ними сталося? Це як пальму пересадити не в той грунт, до якого вона звикла. Так, треба було шукати серед своїх, яким можеш вірити, та й вони часом не відповідають нашим сподіванням. Проблема ще й у тім, що в молодій «еліті», як нас переконують в її дієздатності, хіба що висуванці з гнізда януковоща. Тому оливи у вогень підлити дуже просто: напишіть разів сто про те, що БПП йтиме на вибори з тими ж особами, з якими програв президентські, – і осінні вибори будуть знову під тими ж гаслами про нову «еліту», яка мусить скасувати стару. А що таке скасування може вплинути на струси в соціумі, то вже питання до вовків та овець.

З тих хаотичних порухів, які ми спостерігаємо зараз, зрозуміло одне: нова «еліта» також опирається на постаті з минулого, резюме в яких годиться для подання в суд за державну зраду. І живіть тепер з цим – неголосувальники й галасувальники, стратеги, про яких у народі кажуть, що їм з погреба видніше.

Читайте більше новин на тему: Вибори-2019

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 12:13 :34