Новини » Політика 11 травня, 2019, 5:41
Хоча б $800: журналіст Реведжук закликав збільшити виплати ветеранам Другої світової війни
ZIK
ZIK

Виплати ветеранам війни, які сьогодні ще є серед живих, мають бути не 20 доларів, а 800, як у Казахстані. Ми просто зобов’язані дати цим людям допомогу, щоб вони не помирали в злиднях.

На цьому в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK наголосив журналіст Роман Реведжук.

Журналіст вважає, що на темі 9 травня не варто спекулювати. На його думку, у День перемоги краще вкотре згадати й попіклуватися про ветеранів Другої світової війни.

«Сьогодні ми говоримо й сперечаємося про 8 травня, 9 травня та як їх святкувати. Але все можна зробити простіше. Тим людям, які пережили війну, які сьогодні ще є серед живих, виплати мають бути не 20 доларів, а 800, як у Казахстані. Ветеранам треба дати ці гроші, щоб вони не помирали в злиднях і в убогості», – наголосив Роман Реведжук.

Він підкреслив, що Україні, яка сьогодні веде війну, дуже важливо рухатися в демократичному європейському напрямі.

«Результат вибрів показав нам фундамент громадянського суспільства. Воно має бути опозиційним детектором для новообраного президента, а в майбутньому – для новообраного парламенту. Важливо, щоб ми не змінили свій курс. Курс до НАТО і до Європейського Союзу. Важливо, щоб ми рухалися у напрямі демократичного європейського суспільства», – акцентував гість ток-шоу.

Важливим аспектом у розвитку України, продовжив Роман Реведжук, є мовне питання, національні цінності і традиції.

«Адже кожна країна Європа почала стрімко розвиватися тільки тоді, коли була присутня форма націоналізму в абсолютно всіх аспектах розвитку», – підсумував журналіст.

Нагадаємо, 9 травня в Україні відзначали День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Цього дня у центрі Києва влаштували акцію «Безсмертний Грут» на противагу маршу «Безсмертного полку», приуроченому до Дня перемоги.

Додамо, поліція склала 27 адміністративних протоколів про порушення під час проведення акцій, присвячених Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 21:38 :22