Новини » Політика 11 травня, 2019, 7:20
Боротьба проти української мови – це боротьба проти української держави, – Степан Хмара
ZIK
ZIK

Боротьба проти такого основоположного елемента культури як українська мова – це боротьба проти української держави. Можливо, в Україні не всі це розуміють, але наш ворог про це добре знає.

На цьому в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK наголосив дисидент, Герой України Степан Хмара.

«Сьогодні багато змагаються щодо того, що важливіше: економіка чи мова і культура. Але, знаєте, не можна так ділити. Адже економіка потрібна для життя. Без гуманітарної сфери людина дичіє.

А боротьба проти такого основоположного елемента культури як українська мова – це боротьба проти української держави», – заявив Герой України.

Степан Хмара зауважив, що в Україні, можливо, не всі це розуміють. Однак ворог України про це дуже добре знає.

«І тому висловлюється, що там, де російська мова, – це Росія. І сьогодні багато хто каже, що Україна – багатонаціональна держава. Але ні, шановні, Україна є національною державою. Згідно з правилами, які дотримується ООН, якщо більше 50% є одного етносу, то ця держава є національна!

І в українській демократичній державі українці встановлюють правила. Але це правила мають бути демократичними й такими, які б поважали національні меншини, які живуть серед нас.

Але українці ніколи не дозволять, щоб національні меншини нав’язували і диктували свою волю українському етносу! І запам’ятайте, якщо буде погано українцям, то нікому не буде добре в Україні», – наголосив дисидент Степан Хмара.

Нагадаємо, Степан Хмара пояснив, що на його думку потрібно робити з колаборантами на Донбасі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 22:12 :41