Новини » Регіони 520

В Івано-Франківську у будинках розпусти сутенери присадили повій на наркотики

В Івано-Франківську співробітники Служби безпеки України спільно з працівниками слідчого управління ГУНП та відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, під процесуальним керівництвом прокуратури знешкодили організовану злочинну групу, яка займалася сутенерством та утриманням місць розпусти.

Про це сьогодні, 10 травня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Серед виявлених жінок є мешканки Запорізької, Донецької, Дніпропетровської та Чернівецької областей.

Для посилення психологічного контролю над ними сутенери забезпечували їх психотропними речовинами. Йдеться про амфетамін та екстазі.

Оголошення про надання сексуальних послуг в інтернеті розміщували дві співучасниці-адміністраторки з Хмельницької області, які перебували під контролем двох сутенерів з Івано-Франківська і Запоріжжя. Адміністраторки також приймали замовлення від клієнтів, працюючи в домах розпусти.

Крім того, члени групи вербували нових повій. Для цього вони підшукували дівчат, які самостійно займалися наданням сексуальних послуг за гроші та, погрожуючи фізичним насильством, змушував їх працювати на свою злочинну групу.

В межах кримінального провадження за ст. 189, ст. 303 Кримінального кодексу України правоохоронці затримали чотирьох учасників злочинної групи на місці злочину: двох адміністраторів і двох організаторів. Під час обшуків вилучено амфетамін, екстазі і кошти від злочинної діяльності.

Тривають невідкладні слідчі дії.

Loading...
Loading...
Loading...