Новини » Політика 10 травня, 2019, 23:45
В архівах ГПУ – чи не половина діючої еліти: Горбатюк нагадав про справу Тимошенко
ZIK
ZIK

Юлія Тимошенко заявляла про незаконне переслідування, але потім сказала, що пробачила слідчих і прокурорів. То, можливо, все робили правильно?

Це зауважив начальник Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк у ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

Ведуча програми зауважила, що як Юлія Тимошенко, так і чинний Генпрокурор Юрій Луценко не поквиталися за те, що, можливо, незаконно відбували термін за гратами під час президентства Віктора Януковича. Але якщо Тимошенко була в опозиції, то Луценко мав усі важелі впливу, однак не застосував їх.

«Юлія Тимошенко заявляла про незаконне переслідування, але потім сказала, що пробачила слідчих і прокурорів. Потрібно, щоб були розставлені всі крапки над «і» – якщо були заяви про незаконне переслідування – а їх було дуже багато – то це потрібно розслідувати. Але якщо цього немає, то, можливо, все робили правильно?» – припустив Сергій Горбатюк.

Він наголосив, що подібні справи призвели правоохоронну систему і державу загалом до того, що в архівах Генеральної прокуратури є справи чи не на половину діючої еліти.

«Починаючи із 90-х років в архівах Генеральної прокуратури зустрічаєш такі прізвища, що інколи думаєш: якби ці справи були доведені до логічного завершення, то обличчя еліти України могло бути зовсім іншим, а розвиток країни пішов би в іншому напрямі», – визнав Сергій Горбатюк.

Як повідомлялося, Сергій Горбатюк заявив, що сьогодні відбувається допит Президента Петра Порошенка у справі розстрілів на Майдані.

Читайте також: «Ми відразу сказали, що не можемо»: Коломойський розповів, що хотіла від нього Тимошенко

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 11:57 :20