Новини » Події Читать эту новость на русском

Україна і Велика Британія провели спільні навчання у Чорному морі

Фото: facebook.com/navy.mil.gov.ua

Український ракетний катер «Прилуки» спільно з британським розвідувальним кораблем Echo (H87) провів спільні навчання типу PASSEX у Чорному морі.

Про це повідомляє прес-служби Військово-морських сил Збройних сил України.


Під час спільного тренування український ракетний катер і британський корабель виконали завдання з тактичного маневрування, навчання з протиповітряної оборони, а також провели тренування зі зв’язку у відповідності до стандартів НАТО.

Окрім цього, до тренувань залучався гелікоптер морської авіаційної бригади.

Зокрема, морський багатоцільовий вертоліт М-14 виконував завдання щодо висвітлення надводної обстановки в районі тренувань. Також разом із кораблями відпрацьовував дії в ході пошуково-рятувальної операції та подальшої евакуації постраждалого.

«Сьогодні перед нами стояло завдання підняти з борту британського корабля потерпілого. Вважаю, що відпрацювали на відмінно. Особливістю роботи на такому невеличкому майданчику є те, що гелікоптер має дуже близько підійти до різних надбудов та антен корабля, і розрахувати так, щоб ніщо не зачепити, а для нас, рятівників ‒ вийти з борту гелікоптера, і надати допомогу є справою звичайною та буденною. Нічого надзвичайного», ‒ прокоментував інструктор-рятувальник парашутно-десантної групи старший сержант Сергій Картель.

У ВМС України зазначили, що подібні навчання є черговим кроком на шляху поглиблення співробітництва флотів двох країн і підвищення рівня взаємосумісності, метою якої є зміцнення стабільності і безпеки у Чорноморському регіоні.Loading...