Новини » Київ 10 травня, 2019, 12:32
У трьох районах Києва змінять рух автобуси та тролейбуси

У суботу у кількох районах відбудуться сільськогосподарські ярмарки. Через це 11 та 12 травня змінять рух три маршрути автобусів та два маршрути тролейбусів у кількох районах столиці.

Про це повідомляє прес-служба КП Київпастранс.

«11 травня у зв’язку із проведенням продовольчих ярмарків на вул. Лісківській (на ділянці від вул. Милославської до вул. Радунської), вул. Марини Цвєтаєвої (на ділянці від просп. Володимира Маяковського до вул. Миколи Закревського) та вул. Йорданській, 1-9 (на ділянці від вул. Олександра Архипенка до просп. Степана Бандери) рух автобусів маршрутів №№ 6, 61 та тролейбусів маршрутів №№ 34, 37А буде змінено», – йдеться у повідомленні.

Отже, рух буде організовано:

  • тролейбусів маршруту № 34 трасою: вул. Північна – просп. Героїв Сталінграда – вул. Маршала Тимошенка – ст. м. «Мінська» – вул. Маршала Тимошенка – просп. Героїв Сталінграда – просп. Степана Бандери;
  • тролейбусів маршруту № 37А – трасою маршруту № 37;– автобусів маршруту № 6 трасою: від Дарницької площі до вул. Милославської (без заїзду на вул. Лісківську та вул. Радунську);
  • автобусів маршруту № 61 трасою: від зал. пл. «Троєщина» до вул. Радунської (без заїзду на вул. Лісківську).

Окрім того, у зв’язку із проведенням продовольчого ярмарку 12 травня на вул. Татарській, 32-38 рух автобусів маршруту № 31 буде організовано трасою:

  • від ст. м. «Політехнічний інститут» до вул. Отто Шмідта за власною трасою, далі – вул. Отто Шмідта – вул. Нагірна, далі за власною трасою.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 17:55 :39